Stavební firma Perat s.r.o.

Pozemní stavitelství Dopravní stavitelství Prodej materiálu

Stavební firma Perat s.r.o. vznikla v roce 2007 jako nástupitelská organizace firmy Perat - taxi, spol. s.r.o. vzniklé v roce 1992. Ta se původním zaměřením orientovala na dopravní služby.

Od svého vzniku se zaměřujeme hlavně na pozemní stavitelství a dopravní stavitelství v regionu Kladno, Praha a středočeský kraj. Provádíme kompletní realizace staveb, rekonstrukce bytů či domů, přestavby, výkopové práce a veškeré druhy stavebních prací.

Stavby na klíč provádíme jako soubor ucelených služeb a stavebních prací. Každou z těchto služeb či stavebních prací Vám můžeme také poskytnout samostatně. Můžeme Vám nabídnout i provedení prací jednotlivých řemesel, jako jsou práce zednické a obkladačské, malířské, instalatérské, topenářské apod.

Naším hlavním cílem, je přinášet našim klientům maximální kvalitu produktů i služeb. V posledních letech stále rozšiřujeme portfolio našich produktů a ostatních obchodních služeb. Služby pro naše klienty musí splòovat všechny náročné podmínky ze stavebního odvětví v té nejlepší kvalitě a ceně.

Pozemní stavitelství    |    Dopravní stavitelství    |    Prodej stavebního materiálu
Nákladní doprava    |    Rodinné domy na klíč    |    Rekonstrukce bytů
Rozpočty staveb    |    Zemní a výkopové práce    |    Stavební práce

Stavební firma Perat s.r.o. Karlovarská 8, 273 51 Pavlov (okres Kladno)
tel.: 312 527 992, mob.: 777 849 773, e-mail: info@peratsro.cz, web: www.peratsro.cz