Stavební firma Perat s.r.o. - Pozemní stavitelství


Pozemní stavitelství

Stavíte rodinný dům, čeká Vás rekonstrukce bytu nebo potřebujete jiné řemeslné a stavební práce?

Stavební firma Perat s.r.o nabízí služby z oblasti pozemního stavitelství, které Vám usnadní mnoho starostí a zajistí hladký průběh celého Vašeho projektu nebo stavby domu od samého počátku až do konce. Ve spojení s dopravním stavitelstvím jsme schopni zajistit celkový průběh stavby od základů až po střechu. Stavby rodinných domů na klíč provádíme jako soubor ucelených služeb a stavebních prací.

Každou z těchto služeb či stavebních prací Vám můžeme také poskytnout samostatně. Můžeme Vám nabídnout i provedení prací jednotlivých řemesel, jako jsou práce zednické a obkladačské, malířské a lakýrnické, instalatérské, topenářské apod.

Výstavba rodinných domů

Stavíme ekonomické rodinné domy na klíč. Kvalitní, energeticky úsporné a zdravé bydlení. U nás máte záruku pevné ceny i termínu. Zajistíme celkovou stavbu celého domu od základů až po střechu, včetně zemních prací a všech dalších nutností, které jsou se stavbou spojeny.

Výstavba rodinných domů

Zakládání nových staveb

Rodinný dům se staví na dlouhou dobu, měl by proto mít pevné a spolehlivé základy. Celá spodní stavba domu by se proto měla realizovat s nejvyšší péčí. Nabízíme vám kompletní řešení spodní stavby rodinného domu. Jsme schopni na klíč zajistit veškeré práce spojené s budováním základů.

Zajistíme kvalitní a rychlé provedení spodní stavby včetně všech přípravných i dokončovacích prací. Provedeme zaměření základové desky, uskutečníme zemní práce i vlastní betonování základů. Zajistíme izolace základů proti spodní vodě a v případě potřeby se postaráme také o ochranu rodinného domu proti radonu.

Součástí našich služeb je také bezplatná cenová nabídka realizace spodní stavby a také poskytování odborných konzultací přímo na staveništi. Individuální a odpovědný přístup ke každému projektu je pro nás samozřejmostí.

S pomocí profesionálů postavte svůj dům na pevné základy. Spodní stavba od nás, to je kvalita za rozumnou cenu.

Zakládání nových staveb

Prodej stavebních pozemků

Nabízíme a prodáváme stavební pozemky, stavíme ekonomické rodinné domy na klíč. Zajišujeme veškeré inženýrské a právní služby nebo také zemní práce. Na vašem novém pozemku Vám rádi postavíme nový rodinný dům na klíč včetně a zajistíme veškeré služby se stavbou spojené.

Prodej stavebních pozemků

Rekonstrukce bytů

Pořídili jste si byt, který ale není obyvatelný nebo jen neodpovídá vašim představám? Pomůžeme Vám s kompletní i částečnou rekonstrukcí bytu.

Rekonstrukce bytu

Demoliční práce

Provádíme veškeré demolice, zemní práce, výkopové a zahrnovací práce, drcení betonu, recyklace, odvoz materiálu a jeho uložení. Zajistíme pro Vás přistavení a pronájem kontejnerů pro odvoz a likvidaci odpadu, stavební suti či demoličního a komunálního odpadu. Zajistíme likvidace technologických celků a demoliční práce, veškerý materiál a odpad za Vás odvezeme a zlikviduje.

Demoliční práce

Malířské práce

Malířské práce Provádíme kompletní malířské práce, malování bytů, kanceláří, škol, nemocničních zařízení, výrobních hal, malování společných prostor obytných domů, novostaveb atd. Dále provádíme také úpravy panelů - štukování nebo stěrkování omítek

Oblady a dlažby

Nabízíme obkladačské práce, obklady a dlažby včetně stavební chemie. Provádíme obložení koupelny, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra, obložení schodů či položení dlažeb.

Obklady a dlažby

Topení, voda, plyn

- nové rozvody vody, kanalizace a topení
- veškeré opravy a údržba
- výměny kanalizačních a vodovodních stoupaček
- čištění kanalizace
- montáže plynových kotlů
- připojení domácích spotřebičů
- montáže baterií, sprchových koutů, van atd. - projekci
- kontroly a posouzení stavu, včetně návrhu řešení

Topení Voda Plyn

Elektroinstalace, hromosvody

Elektroinstalace — silnoproud: osvětlení, bytové i průmyslové kabelové rozvody, instalace, rozvaděče, osvětlení, hromosvody, uzemění, revize.

Servis: dodávky, montáže, oživení zařízení, opravy, rozvaděče, revize elektro.

Osvětlení: interiérové, průmyslové, venkovní, nasvícení budov, veřejné osvětlení, reklamní osvětlení.

Domácí elektroinstalace: provádíme drobné opravy v rozvodech (výměna jističů, zásuvek, vypínačů, svítidel apod. Instalujeme domácí telefony, videotelefony dle potřeb zákazníka.

Kancelářská elektroinstalace: rozvody, osvětlení - zářivkové, závěsná svítidla, svítidla halogenová, bodová, svítidla do snížených stropů - podhledů.

Průmyslová instalace: rozvody, elektroinstalace v kovových žlabech, kabelových roštech, ve vkládacích lištách. Využití všech dostupných elektroinstalačních materiálů dle potřeb zákazníka.

Hromosvody Elektroinstalace

Tesařské práce

Další naší činností je výroba a opravy střešních krovů (včetně historických) všech tvarů a velikostí i bez výkresové dokumentace.

Dále dodáváme altány, pergoly, přístřešky, chaty, roubenky, dřevostavby rodinných domů, zahradní domky, dřevěné mosty, schody, ploty, vrata, podlahy, palubková obložení stěn, stropů a střešních přesahů (říms), dále šalování stěn, stropů a schodiš atd.

Tesařské práce

Pokrývačské práce

Zajišujeme pokládku všech tvrdých krytin, asfaltových šindelů, plastových krytin, drobné opravy, provizorní zakrývání.

Pokrývačské práce

Výstavba plotů

Postavíme plot dle Vašeho přání.

Výstavba plotů

Zámkové dlažby

Zámková dlažba, někdy taky nesprávně nazývaná jako dlažba zámecká, je systém, kdy jednotlivé dlaždice do sebe přesně zapadají a díky tomu dochází k vyjímečné odolnosti proti horizontálním účinkům. Díky svým vlastnostem je tento typ dlažby určen na chodníky, cesty, dvorky, parkoviště, rampy, pěšiny, terasy a mnoho dalších venkovních ploch. Zámková dlažba je velmi odolná proti vnějším klimatickým vlivům a tak ji nevadí ani horké ani mrazivé počasí.

Zámkové dlažby

Rozebírání (likvidace) starých krovů

Rozebírání (likvidace) starých krovů

Likvidace starých krovů

Anhydritové podlahy

Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných domech, bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích. Kvalitně provedená anhydritová podlaha se vyznačuje vysokou pevností, je bez prasklin a deformací.

Anhydritový potěr je čerstvá samonivelační potěrová směs na bázi síranu vápenatého (anhydritu), plniva, přísad a vody. Je určen pro lité podkladní a vyrovnávací vrstvy podlah zejména v obytných, občanských a průmyslových objektech s provozním zatížením do 7,5 kN/m2.

Anhydritový litý potěr je velmi vhodný pro systémy podlahového vytápění, vzhledem k minimálním objemovým změnám není třeba dilatovat jednotlivé topné okruhy a bez dalšího hutnění vykazuje homogenní strukturu v celé tloušce (dobrá tepelná vodivost).

Podlahy z anhydritových potěrů se provádí s rovinatostí do ±2 mm a nevyžadují žádnou další vyrovnávací stěrku. Jako nášlapnou vrstvu lze použít celou škálu běžně používaných podlahových krytin.

Anhydritové podlahy

Strojní omítání

Strojní omítání

Strojní omítání

Drátkobetony

Drátkobetony

Drátkobeton
Stavební firma Perat s.r.o. Karlovarská 8, 273 51 Pavlov (okres Kladno)
tel.: 312 527 992, mob.: 777 849 773, e-mail: info@peratsro.cz, web: www.peratsro.cz